עיצוב סלון

הסלון הוא החדר החשוב ביותר בבית. זהו מקום בו תוכלו להירגע לאחר יום ארוך בעבודה או לעשות את מה שאתם אוהבים לעשות. עם זאת, אתה רוצה לעצב את הסלון שלך באופן שיהפוך אותו למזמין ונעים עבור כל בני משפחתך.

1) כדאי להתחיל בהתחשב בצורת החדר. האם הוא יהיה מרובע, מלבני או לא סדיר? לצורות אלו יש השפעות שונות על איך שהסלון שלכם ייראה ולכן עליכם להחליט איזו צורה תתאים ביותר לצרכים שלכם.

2) לאחר מכן, חשוב על הצבעים שבהם אתה רוצה להשתמש בכל חלל המגורים שלך. אתה יכול ללכת עם צבעי אדמה כמו חומים וירוקים מרגיעים ומרגיעים או ללכת עם צבעים בהירים יותר כמו לבן וצהוב אשר

הסלון הוא חלל חשוב מאוד בבית. זה החלל הראשון שאתה רואה כשאתה נכנס והוא נותן את הטון להמשך היום שלך. זה צריך להיות מתוכנן לשקף מי אתה ומה אתה אוהב. אתה רוצה שזה יהיה נעים, מזמין, והכי חשוב, פונקציונלי.

יש הרבה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת עיצוב הסלון שלך- מיקום רהיטים, תאורה, צבעים, מרקמים, יצירות אמנות, שטיחים או ריצוף עץ- כל ההיבטים הללו יתאחדו כדי ליצור אווירה מזמינה עבור חברים ובני משפחה.

הסלון הוא אחד החללים העיצוביים החשובים ביותר של הבית. זה המקום בו אנו מקבלים את פני האורחים ומבלים זמן איכות עם משפחה וחברים. לכן, חשוב לקשט את האזור הזה בצורה כזו שהוא יכול לשמש מקום נהדר להתרועעות ולהירגע בבית.

הדבר הראשון שיש להתמקד בו בעת עיצוב הסלון הוא לוודא שיש בו מספיק מקום ישיבה כדי שאנשים ירגישו בנוח. ספה, כורסאות, עות'מאנים, שולחנות קפה ואפילו כמה כסאות בר יכולים לספק מקומות ישיבה לאנשים המבקרים בביתכם לעתים קרובות. צריך להיות גם מקום אחד לפחות בו תוכל לשבת לקרוא ספר או לצפות בטלוויזיה!

עיצוב הסלון יכול להיות קשה. עליך לחשוב על גורמים רבים ושונים כמו גודל החדר, מה אתה רוצה לעשות איתו ומי ישתמש בו.

עיצוב הסלון חשוב מכיוון שכאן קורה זמן המשפחה. כאן אנשים מתכנסים כדי לצפות בטלוויזיה או לחלוק ארוחה ביחד. זה גם חשוב כי זה נותן את הטון לשאר עיצוב הבית שלך שישקף את איך שאתה רוצה שהבית שלך ירגיש.

יש להתייחס ברצינות לעיצוב הסלון שלך מכיוון שמדובר באחד החדרים החשובים ביותר בבית שלך שצריך להיות פונקציונלי ולתפוס פחות מקום מחדרים אחרים בביתך.

הסלון הוא חלל בו אנו מבלים הרבה מזמננו ולכן חשוב לעצב אותו נכון.

יש מעצבים שאומרים שהסלון הוא החדר החשוב ביותר בבית כי זה המקום שאליו אנשים נכנסים כשחוזרים הביתה, ולכן הוא צריך לגרום להם להרגיש בברכה.

ניתן לעצב גם את הסלון כאילו הוא הרחבה של המטבח או אפילו כאילו נכנסת למשרד האישי שלך כיוון שכאן אתה מבלה שעות על פרויקטים או קורא ספרים.

הסלון הוא המרכז החברתי של הבית שלכם ויש לעצב אותו בהתאם. עיצוב הסלון שלך הוא לא רק הוספת ספה וטלוויזיה וקוראים לזה בוצע. אם אתה רוצה לעצב סלון המייצג את הסגנון והאישיות שלך, אז אתה צריך ללכת על הכל עם העיצוב.

יצירת קשר מהירה