המדריך לבחירת שעון קיר לבית

המדריך לבחירת שעון קיר לבית

שעוני קיר הם דרך מצוינת לגרום לבית שלכם להרגיש יותר מסביר פנים. הם יכולים גם להיות מתנה נהדרת עבור מישהו שמעריך את הדברים הטובים יותר בחיים.

הדבר החשוב ביותר בבחירת שעון קיר מיוחד הוא שהוא גורם לך להרגיש מאושר כשאתה מסתכל עליו, אז בחר באחד שיש לו צבעים עזים או עיצובים שמדברים לטעם שלך.

במאמר זה נראה לכם את הסוגים השונים של שעוני קיר ומה כדאי לקחת בחשבון כשבוחרים אחד.

שעוני קיר הם דרך מצוינת להוסיף קצת צבע לבית שלך. הם מגיעים במגוון צורות וגדלים, כך שיכול להיות קשה לבחור איזה מהם יתאים לעיצוב שלך.

כשמגיע הזמן שלך לקנות שעון חדש, יש כמה דברים שאתה צריך לשקול לפני ביצוע הרכישה. ראשית, עליך להחליט אם אתה רוצה שעון אנלוגי או דיגיטלי. שעונים אנלוגיים הם מסורתיים יותר וייראו נהדר עם כל תפאורה בעוד שלשעונים דיגיטליים יש את היכולת להציג זמן במספר דרכים בהתאם לגודל השעון. אתה צריך גם להחליט איזה סוג של תכונות אתה רוצה בשעון הקיר שלך, כמו גם היכן תתלה אותו בבית.

ישנם סוגים שונים של שעוני קיר הזמינים בשוק. אתה צריך לבחור אחד שמתאים לבית שלך.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למדוד את גודל החדר שלך ואז למצוא שעון שמתאים לו. אם יש לך חדר קטן, כדאי לך ללכת על שעון קטן יותר; אם יש לך שטח פתוח, לך על שעון גדול יותר.

שעוני קיר מיוחדים מעץ

שעון קיר מיוחד מעץ העשוי מחתיכת עץ בודדת. הוא מיוצר בעבודת יד וצבוע ביד כדי להביא את היופי של עולם הטבע.

זהו מוצר חדש שנוצר על ידי חברה קטנה בבריטניה. החברה קרויה על שם מייסדה, אשר קיבל השראה מאהבתו לטבע וחיות הבר – והוא רצה ליצור משהו שיקרב אנשים לטבע.

עם הביקוש הגובר של שעוני קיר מיוחדים מעץ, יש יותר ויותר עובדי עץ שיוצרים אותם.

לשעוני הקיר המיוחדים הללו יש הרבה עיצובים וסגנונות שונים. ניתן למצוא אותם בעיצובים רבים כגון כפרי, תעשייתי, מודרני או מסורתי.

הסוגים הנפוצים ביותר של שעונים אלו הם אלו שיש להם לוח חוגה עגול עם מספרים מסביב. יש גם סוג בעל פני חוגה מלבניים עם מספרים בכל צד ועוד אחד שיש לו פני חוגה מרובע עם מספרים בכל צד.

ישנם סוגים רבים ושונים של שעוני עץ זמינים בשוק.

קיים מגוון גדול של עיצובים וסגנונות זמינים עבור שעוני קיר מעץ. ניתן למצוא אותם באינטרנט או בחנויות המוכרות מוצרי עיצוב לבית.

 

מתי המציאו את השעון הראשון

השעון הראשון הומצא על ידי נזיר במאה ה-10. הוא היה עשוי עץ והיה לו חוגה בעלת שתי ידיים. ניתן להשתמש בשעון כדי לעקוב אחר הזמן, אבל הוא לא היה מספיק מדויק לשימוש מעשי עד כ-500 שנה מאוחר יותר.

בשנת 1410, השעון המכני הראשון עם בריחה נוצר על ידי לאונרדו דה וינצ'י. זה איפשר לשעונים להיות מדויקים ואמינים יותר מאי פעם.

בימי קדם, שעונים היו עשויים מכדי מים או עציצי חרס ולא שימשו למדידת זמן. רק במאה ה-16 החלו להשתמש בשעונים למטרות שמירת זמן.

יצירת קשר מהירה